Pranie tapicerki - Grodzisk Mazowiecki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • chrisnysa
    Classic
    • 2011
    • 28

    Pranie tapicerki - Grodzisk Mazowiecki

    nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydaje mi się że Ty potrzebujesz taki rozgałeziacz sygnału w postaci "Y" który jest do kupienia na allegro m.in.

    [ Dodano: Pią 22 Lip, 11 15:14 ]
    takie coś:
  • dwaoka
    Elegance
    • 2010
    • 927

    #2
    Pranie tapicerki - Grodzisk Mazowiecki

    Zna ktos tych ludzi? Przydaloby mi sie wyprac szmaty w aucie...

    bkc+dsg

    Komentarz

    • Sebastian
      Rider
      • 2004
      • 412

      #3
      mogę polecić kogoś innego, sam kiedyś się tym trudniłem więc znajomości zostały.
      RS BLUE

      Komentarz

      • dwaoka
        Elegance
        • 2010
        • 927

        #4
        Sebastian, dawaj
        bkc+dsg

        Komentarz

        • Sebastian
          Rider
          • 2004
          • 412

          #5
          poszło na pw
          RS BLUE

          Komentarz

          • glowa-glowa
            Classic
            • 2010
            • 32

            #6
            witam,

            mam małe pytanie dot. prania tapicerki. ostatnio zrobiłem to znaczy wyprałem tapicerkę, starym dobrym sposobem za prawie free tylko czas, jak a tak: demontaż materiału (rozebrane fotele do gąbki) i pranie w pralce 40 sto C na delikatne wirowanie na 800 proszek normalny, płyn do płukania dla zapaszku no i trochę VANISH na do proszku, żeby dobrze odczyścił - ale do rzeczy, interesuje mnie jak zdemontować tapicerkę także do gąbki z tylnego oparcia w OI SLX (dzielona kanapa) rocznik 1999 - czy ktoś może wie? ma jakieś FOT STORY? będę wdzięczny bo tylko to zostało do wyprania

            Komentarz

            • r2r
              RS
              • 2008
              • 4720
              • BSE 1.6 MPI 102 KM

              #7
              Ja ze swojej strony, aby nie zakładać nowego topicu, dorzuciłbym jeszcze pytanie JAK zdemontować tylnie oparcia. Siedzisko jest łatwe w demontażu, ale do oparć nie moge się dobrać. Też przymierzam się do gruntownego prania całego samochodu, ale chcę pierw wszystko wybebeszyć (wyjąć fotele, tapicerkę z bagażnika itd.)

              Z góry dzięki za jakiekolwiek info :wink:
              Artur

              Komentarz

              • sosna1
                Rider
                S_OCP Member
                • 2007
                • 463
                • Octavia II (1Z3)
                • BGU 1.6 MPI 102 KM

                #8
                Zamieszczone przez r2r
                Ja ze swojej strony, aby nie zakładać nowego topicu, dorzuciłbym jeszcze pytanie JAK zdemontować tylnie oparcia. Siedzisko jest łatwe w demontażu, ale do oparć nie moge się dobrać. Też przymierzam się do gruntownego prania całego samochodu, ale chcę pierw wszystko wybebeszyć (wyjąć fotele, tapicerkę z bagażnika itd.)

                Z góry dzięki za jakiekolwiek info :wink:
                Oparcie chodzi w takich dwóch zawiasach(wewnętrzne są stałe) i te po zewnętrznych stronach mają przesuwne środki(wystarczy w nacięcie znajdujące się w tym środku włożyć mały śrubokręt i przesunąć do tyłu),opis straszny,wykonanie banalnie proste
                Marcin



                My ©koda is fantastic

                Komentarz

                • r2r
                  RS
                  • 2008
                  • 4720
                  • BSE 1.6 MPI 102 KM

                  #9
                  sosna1, te zewnętrzne zawiasy już ogarnąłem, teraz mam dylemat z wewnętrznymi. Są zasłonięte takim czarnym plastikiem. Wygląda jak zaślepka którą pasowałoby energicznie usunąć. Próbowałem tak zrobić ale ten plastik jest na maxa upierdliwy, bo próbowałem dosyć mocno, ale naginał się jedynie do granicy pęknięcia, dlatego dalej już nie ciągnąłem, a wygląda na to że dopiero pod nim zawiera się to co mnie interesuje.
                  Artur

                  Komentarz

                  • sosna1
                    Rider
                    S_OCP Member
                    • 2007
                    • 463
                    • Octavia II (1Z3)
                    • BGU 1.6 MPI 102 KM

                    #10
                    Zamieszczone przez r2r
                    sosna1, te zewnętrzne zawiasy już ogarnąłem, teraz mam dylemat z wewnętrznymi. Są zasłonięte takim czarnym plastikiem. Wygląda jak zaślepka którą pasowałoby energicznie usunąć. Próbowałem tak zrobić ale ten plastik jest na maxa upierdliwy, bo próbowałem dosyć mocno, ale naginał się jedynie do granicy pęknięcia, dlatego dalej już nie ciągnąłem, a wygląda na to że dopiero pod nim zawiera się to co mnie interesuje.
                    Z wewnętrznych tylko wysuwasz do siebie całe oparcie,nic nie odpinasz.
                    Marcin



                    My ©koda is fantastic

                    Komentarz

                    • glowa-glowa
                      Classic
                      • 2010
                      • 32

                      #11
                      Mnie interesuje bardziej jak zdjąć tapicerkę z tylnego oparcia tak żeby dobrać się to gąbki? tył w SEDAN ma jakąs taką deske i nie chciałem jej odrywać, jak bym to zdjął to do pralki i mam 100% tapicerki wypranej

                      Komentarz

                      • r2r
                        RS
                        • 2008
                        • 4720
                        • BSE 1.6 MPI 102 KM

                        #12
                        sosna1, dziękx za tipa. Jutro będe próbował :wink:
                        Artur

                        Komentarz

                        Pracuję...